Top

Microblading ile Muhteşem Kaşlara Sahip Olun

Her güne muhteşem kaşlarla uyanmak için microblading yaptırabilir, kaşlarınızın doğal formu bozulmadan dikkat çekici kaşlara ulaşabilirsiniz. Ancak microblading yaptırdığınız uzmanı doğru tercih etmeniz oldukça önemlidir. İstanbul’un güzide semtlerinden Nişantaşı microblading işlemini yaptırabileceğiniz birçok güzellik merkezini sınırlarında barındırsa da biri var ki kullandığı teknik ve malzemelerle farkını ortaya koyuyor; Bahar Arslan Academy…

 

Microbalding Yaptıracaklara Tavsiyeler

Son dönemlerde güzellik trendleri denilince akla ilk gelen uygulamalardan biri olan microblading, sizi her gün kaş makyajı yapmaktan kurtarıyor, güne muhteşem bir görünümle başlamanızı sağlıyor. Doğallığınızı bozmadan, ufak dokunuşlarla daha çekici görünmenizi sağlayan bu kalıcı makyaj uygulaması, son dönemlerde artan yoğun ilgi sebebiyle artık her semtte birçok kişi tarafından yapılıyor. Ancak işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığında istenilen sonuçlar elde edilemiyor. Kaş kontürü yaptıranların karşılaştığı en büyük sorunların başında tercih edilen boya rengi ve yüz şekline uymayan bir kaş biçimi geliyor. Bu sorunlarla karşılaşan kişiler hem mutsuz oluyor hem de sildirme işlemi yaptırmak durumunda kalıyor.

Dış görünümünü değiştiren bu uygulamayı yaptırmadan önce araştırma yapmalı, işlem detayları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Tercih edeceğiniz kişinin daha önce yaptığı uygulamalara mutlaka göz atmalı, hangi boya pigmentlerini kullandığını sormalı, yüz ve göz formunuza uygun kaş kontürünü yapacağından emin olmalısınız. İstanbul ilinde kalıcı makyaj uygulamaları konusunda uzman arayanlar için Bahar Arslan ve ekibi Nişantaşı’nda bulunan merkezinde hizmet veriyor.

 

Microblading Yaptırmanın Avantajları

Özellikle seyrek ve ince telli kaşlara sahip olanlar için kaşlarını kalınlaştırmada ideal çözüm olan microblading’in günlük makyaj sürenizi kısaltması dışında pek çok avantajı bulunuyor. Bunlardan en önemlisi cilde ya da cilt altı dokuya zarar vermemesi. Boya pigmentlerinin cildin üst tabakasına işlenmesi ve kullanılan boyaların organik olmasından dolayı microblading zararlı bir uygulama değildir.

Kullanılan kıl tekniği sayesinde kaş kıllarınız arasına atılan çizikler doğal bir görünüm oluşmasını sağlıyor. Kaşlarınız doğal görünümünü kaybetmeden gür bir görüntüye kavuşuyor. Elde ettiğiniz görüntüde kaşlarınıza işlem uygulandığı anlamak pek mümkün olmuyor.

Günlük makyaj sürenizi kısaltmasının yanı sıra kaşlarınıza bakım yapmayı da kolaylaştırıyor. Kaş hattınız daha belirgin hale geleceği için kaş hattının dışında çıkan kaşları almak da daha kolay hale geliyor.

Ortalama 1,5 yıl kalıcılığa sahip olan microblading sayesinde bu süre zarfında kaşlarınız dilediğiniz gürlükte görünecek. 7/24 bakımlı ve güzel kaşlara sahip olmanın keyfini süreceksiniz.

Yüz ve göz formunuz göz önünde bulundurularak yapılan işlem sayesinde yüz hatlarınızın daha belirgin olmasını sağlayacak ve güzelliğinize güzellik katacaktır.

Siz de microblading ile kaşlarınızı daha belirgin ve daha çekici hale getirmek istiyorsanız Nişantaşı’nda bulunan Bahar Arslan Academy ziyaret edebilir, işlem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Güler yüzle ayrılacağınız merkez birçok kişinin ilk ve tek tercihi.