Top

Bahar Arslan güzellik merkezini Nişantaşı’na taşıdı

Türkiye’nin ilk PhiAcademy master’ı Bahar Arslan Fulya’daki güzellik merkezini Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ne taşıdı. Nişantaşı Microblading Kalıcı makyaj, cilt bakımı uygulamalarına, kalıcı makyaj eğitimlerine ve ürün satışına artık 750m²’lik yeni merkezinde devam ediyor.

Türkiye’de kalıcı makyaj denilince akla ilk gelen isim olan Bahar Arslan güzellik merkezini daha merkezi bir konuma, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ne taşıdı. 750m²’lik oldukça büyük ve ferah yeni merkezinde uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam eden Arslan, başarı adımlarını hızla çıkmaya devam ediyor.

Yeni mekanı hakkında açıklamalarda bulunan Bahar Arslan, “Güzellik merkezimi daha merkezi ve daha büyük bir yere, Nişantaşı’na taşıdım ve oldukça heyecanlıyım. Çünkü burası çok daha büyük ve planladığım birçok şeyi yapmaya daha uygun” dedi.

Eğitimli ve işinin ehli uzman kadrosuyla yeni yerinde hizmet vermeye devam eden Arslan, “Kalıcı makyaj konusunda eğitmenlik yapıyorum ve sektörde çalışan birçok öğrencim var. Yeni yerimizde de kalıcı makyaj konusunda eğitim almak isteyenlerle buluşmaya devam ediyoruz. Şu an eğitime katılım sayısını az tutmak zorunda kalsak da ileride katılım sayısını artıracağız” diyerek eğitim almak isteyenlere müjdeli bir haber verdi.

Artık daha fazla müşteriyi aynı anda merkezinde ağırlayabildiklerini dile getiren Arslan, “Microblading, dudak renklendirme, kaş-kirpik lifting, eyeliner, dipliner, phiremoval, microneedling, phicontour, cilt bakımı, ipek kirpik hizmeti veriyoruz. Deneyimlerimizi daha geniş bir alanda müşterilerimizle buluşturmak istedik” diye sözlerine devam etti.

Kendi markasını yaratan Bahar Arslan aynı zamanda merkezinde birçok ürünün de satışını gerçekleştiriyor. Sektörün en iyi markalarını müşterileriyle ve diğer kalıcı makyaj uzmanlarıyla buluşturan Arslan, “Yakın zamanda Aura markasıyla kendi kaş-kirpik serumumu çıkardım. Merkezimize gelen ziyaretçilerimiz hem kendi ürünlerimi hem de sektörün en iyi markalarının ürünlerini alma şansı da yakalıyor” dedi.

Attığı her adımla sektörde adından söz ettiren Arslan çok yakında ses getirecek yeni çalışmalara imza atacağının da müjdesini veriyor.

Doğru teknik, doğal ve kaliteli ürünlerle kalıcı makyaj işlemi yaptırmak isteyen herkesi merkezlerine beklediklerini söyleyen Bahar Arslan kalıcı makyaj eğitimi almak isteyenlerin web sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip etmesi gerektiğini söylüyor.