Top

Dudak Renklendirme Hakkında Merak Edilenler

Dudaklarınızın muhteşem bir görünüme sahip olmasını istediğinizi biliyoruz. Belki de bunun için estetik müdahalelerin şart olduğunu düşünüyorsunuz. Daha düzgün bir çerçeve ve daha dolgun bir yapıya sahip olan dudaklar için estetik müdahaleler şart değil. Uygulayacağımız dudak renklendirme işlemi ile bu etkiler doğal bir şekilde yakalanabilir.

Özel merkezimizde uygulayacağımız bu işlemde organik boyalar kullanılır. Organik boyalar derinin altına mikro iğneler ile bırakılır ve o bölgenin renginde değişimler gerçekleşmeye başlar. Dudaklarda bu işlem uygulandığında dudağınız harika bir renge bürünecektir. Tabi ki renklendirme işleminden önce dudak çerçevesini çok daha belirgin bir hale getiriyor oluşumuz da uygulamanın en önemli aşamalarından bir tanesidir. Bu küçük işlem ile dudaklar çok düzgün ve dolgun bir görüntüye kavuşur.

Ana hatlarıyla dudak renklendirme işlemini biliyor olabilirsiniz. Ancak daha aklınızda merak edilen çok sayıda konu olduğunu biliyoruz. Endişelenmenize hiç gerek yok. Aklınızdaki merak edilen tüm soruların yanıtlarını sizlere sunuyoruz.

Dudak Renklendirme Acıtıyor mu?

Tabi ki bu tarz işlemlerde herkesin aklına ilk gelen soru ne kadar acıdığı. Uygulama sırasında iğne kullanılıyor oluşu çok yüksek seviyede bir acı duyulduğunu düşündürebilir. Ancak bu düşünce doğru değil. Dudaklarınıza işlem öncesinde anestezi kremi uyguluyoruz. Bu da duyulacak olan acının sıfırlanması anlamına geliyor.

Dudak Renklendirme Ne Kadar Kalıcı?

Özel merkezimize gelerek dudaklarınızı istenen renge soktunuz. Peki, dudaklar ne kadar süre bu halde kalacak? Kalıcı makyaj uygulaması ismi sebebiyle insanlara uzun süreli bir kalıcılık vaat ediyor. Dudak renklendirme işlemi bu vaadin en iyi şekilde yerine getirildiği uygulamalardan bir tanesi. 1-2 sene arasında dudağınız uygulamanın ilk yapıldığı andaki muhteşem görünümünü korumayı başaracak. 3 seneye kadar azalarak kaybolacaktır.

Doğal Bir Renk Yakalanıyor mu?

Renk konusunda endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Bunlar son derece doğal. Bu konuda da endişe duymanıza gerek yok. Çünkü merkezimizde onlarca farklı renk tonu seçeneğimiz var. Doğru rengi sizinle birlikte bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dudaklarım Daha Dolgun Görünecek mi?

Her ne kadar ismi dudak renklendirme olsa da dudakların dolgunluğuna da etki ettiğini bilmelisiniz. Uygulamanın başında gerçekleştirdiğimiz çerçevenin düzeltilmesi işlemi dolgunluğu ciddi seviyede arttırır. Eski dönemde dudak etrafına çekilen kalemler ile aynı etki ortaya çıkacaktır. Uçuk ya da benzeri sebeplerle bozulan dudak çevresi muhteşem bir forma kavuşur.

İşlem Sırasında Hijyenik Ortam Nasıl Sağlanıyor?

İğnelerin kullanıldığı bir işlem olduğundan aklınıza hemen hijyen konusu geliyor olabilir. Hele ki tüm dünyanın sınandığı bir pandemi döneminin içerisinde bulunurken. Bu konuda bizleri tercih ettiğiniz sürece hiçbir problem olmayacaktır. Kullanılan malzemeler her zaman kişiye özel olur. Uygulama sırasında dokunacağınız her nokta temizlenmiş ve özel malzemeler ile steril hale getirilmiştir. Merkezimizde her an gerekli kontroller yapılmaya devam eder.