Top

İşte Dudak Kontürü Yaptıran Ünlüler!

Makyaj trendleri ne kadar değişirse değişsin dudaklara verilen önem her zaman en üst seviyede olmaya devam ediyor. Harika dudaklara sahip olan kadınların etkileyici görüntüsü herkesi cezbederken bu görüntüye kavuşmak için dudak dolgusu yaptıran kadınların sayısı son derece fazla. Ünlüler dünyasında dudak dolgusunu tercih eden kadınların oranı ise çok daha yüksek seviyede.

Türkiye’nin kalıcı makyaj denildiğinde akla gelen ilk ismi olan Bahar Arslan tarafından uygulanmaya başlanan dudak kontürü dudak dolgusunun yerini alacak gibi duruyor. Dudak çizgisinin belirginleştirilmesi ve dudağın renklendirilmesi olarak tanımlanan bu uygulamalar her geçen gün daha çok kadın tarafından tercih edilmekte. Güzel gözükürken doğallığını kaybetmemeyi düşünen kadınlar randevularını çoktan almış durumda.

Ünlüler Neden Dudak Kontürü Yaptırmaya Başladı?

Belki de birçoğumuz ünlü olmanın hayalini kuruyoruz. Her zaman kamera ışıklarının bizleri arıyor oluşu ya da herkes tarafından tanınıyor olmak bizlere muhteşem geliyor. Ancak bu ihtişamlı hayatın insanları çok fazla zorlayan etmenlerinin olduğu da bir gerçek. Özellikle kadınların her anında bakımlı olması ve kesinlikle dağınık bir görüntü ile yakalanmaması gerekiyor.

Kadın ünlülerin tamamı için makyajsız halleri hakkında yapılmış haberler var. Magazin muhabirleri her zaman ünlü isimlerin makyajsız hallerini yakalayabilmek için çaba sarf ediyor. Ünlü isimler de bunlara prim vermemek adına çok basit bir işlem için dışarı çıkıyor olsalar da hafif bir makyaj yapmak zorunda kalıyor. Gerçekleştirilen dudak kontürü uygulaması bu sorunu ortadan kaldırmayı başarmakta. Artık rujunuzu sürmeden dışarı çıktığınızda da dudaklarınız harika bir görünüme sahip olabilir. Bu etmen ünlü isimlerin dudak kontürüne yoğun bir ilgi göstermesine sebep oluyor.

Hangi Sektörde Dudak Kontürü Çok Popüler?

Ülkemizde ünlü isimlerin çalıştıkları sektör ne olursa olsun görünüşleri her zaman ön planda tutulur. Muhteşem bir oyuncu ya da harika bir sunucu olan kadınlar mesleklerini ne kadar doğru bir şekilde yaparlarsa yapsınlar güzellikleri ile gündeme gelmeye devam edecekler. İnsanlar her zaman bu isimleri en güzel halleriyle görmeyi isteyecek. Bu da dudak kontürü işleminin ünlü isimlerin çalıştığı tüm sektörler tarafından tercih edilmesine sebep oluyor.

Bahar Arslan Akademi’ye gelerek dudak kontürünü yaptıran ünlülerin büyük bir kısmının oyuncu olduğu söylenebilir. Sürekli olarak ekran karşısında olan sunucular ve mankenler de bu uygulamayı aksatmayan isimler arasında yer almakta. Ülkemizin dışında da bu durum çok farklı değil. Şarkıcılar ve oyuncular her zaman bu uygulamayı tercih ediyorlar.

Ünlülerin Dudak Kontürü Yaptırdığı Nasıl Anlaşılır?

Ünlülerin estetik müdahaleler yaptırıp yaptırmadıkları her zaman merak konusu olur. Benzer bir durum dudak kontürü için de ortaya çıkabilir. Hepimiz hangi ünlünün bu işlemi yaptırdığını merak edebiliriz. Ancak bahar Arslan Akademi gibi profesyonel merkezlerde gerçekleştirilen bu işlem son derece doğal bir görünüm sağladığından bunu anlamak mümkün değil. İşlem sırasında dudak çerçevesi hafifçe belirginleştirilip dudağa doğal bir renk kazandırılmaktadır. Bu da dışarıdan fark edilemez.

 

İşte Dudak Kontürü Yaptıran O Ünlüler

 

Bella Thorne

 

Anna Faris

 

Blake Lively

 

Megan Fox

 

 

Naya Rivera

 

Scarlett Moffatt

 

Heidi Montag

 

Jennifer Garner