Top

Kaş Lifting

İşlem Süresi 1 Saat

1 Ay Kalıcı

Fiyat : 250 TL

Kaş Lifting Hakkında Merak Edilenler

Kaşlarınızın sahip olduğu hacmi, vitamin ve kremlerle ortaya çıkaran kirpik lifting uygulamasıyla geri kazandırmaya ne dersiniz? Doğal şekillendirme işlemi olarak da bilinen bu yöntem sayesinde kaşlarınız olması gereken formda ve hacimde görünecek.

Kaş Lifting Nedir?

Kaş lifting, gür kaşlara sahip ancak kaş kılları içe doğru kıvrılmış, düşük, yukarı kalkmayan kaşlara sahip kişilerin, kaşlarına hacim kazandırmak ve doğru formuna getirmek için tercih ettiği doğal bir şekillendirme işlemidir. Uygulama esnasında proteinler, vitaminler, kremler kullanılarak kılların eski canlılığına kavuşması sağlanmaktadır. Kaş liftingi ortalama 1 saat sürmektedir. Acısız bir işlem olan lifting sonunda günlük hayata devam edilebilmektedir. Kaş lifting işleminde kullandığımız tüm ürünler doğal ve zararsızdır.

Kaş Lifting Nasıl Uygulanır?

Kaş lifting işlemine başlamadan önce uzmanımız tarafından kişinin yüz ve göz şekline göre kaş şeklinin nasıl olacağına karar verilir. Ardından kaş temizlenir ve yağdan arındırılır. Bu işlem sonrasında istenilen kaş şekli çizgilerle yüzde belirgin hale getirilir. Kaşlar yukarı doğru taranarak çizilen şekle göre biçimlendirilir ve özel yapıştırıcı ile sabitlenir. Ardından kaşların düz durmasını ve sağlayacak keratin uygulanır. Bu işlem süresi dolduktan sonra kaşların boyanması isteniyorsa kaş boyanır. Sonrasında vitamin bakımı yapılır. Son aşamada kaşa son şekli verilir. Kaş lifting uygulaması ortalama 2 ay kalıcıdır.

Kaş Lifting İşleminin Sağladığı Avantajlar

Biçimsiz görünen kaşlar, daha gür ve doğru formda bir görünüme kavuşur. Doğru forma kavuşan kaşlarınız sayesinde yüzünüzde daha canlı, genç ve botoks etkisi veren bir görünüm oluşur.

Kaş bakımına ve makyaj yapımına ayrılan süreyi azaltır. Kaş hattının belirginleşmesi, kaş alırken büyük kolaylık sağlar.

Kaşlar daha sağlıklı ve doğal görünüme kavuşur. Bu durum da yüz ifadesinin daha güçlü olmasını sağlar.

Uygulanan keratin sayesinde kaşların gürleşmesi ve uzaması sağlanır.

Kaş Lifting Uygulaması Sonrası Bakım

Kaş lifting yaptıranlar için ilk 24 saat çok önemlidir. İşlem uygulanan bölgeye 24 saat süresince su değdirilmemelidir. İlk günün ardından rutin makyaj, kaş bakımı işlemleri yapmaya devam edilebilir. Kaşlar keratin uygulamasından dolayı yağlı görülebilir ancak bir hafta sonra daha dolgun ve hacimli görünüme kavuşacaktır. Uygulama sonrasında uzmanlarımız ayrıntılı şekilde nasıl bakım yapmanız gerektiğini açıklayacaktır.