Top

Kaş Vitamini

İşlem Süresi 15 Dakika

Önerilen Seans 2-4

Seans Fiyatı : 150 TL

Kaş Vitamini Hakkında Merak Edilenler

Kaşları gürleştiren, daha doğru şekil almasını sağlayan kaş vitamini sayesinde bakışlar da daha etkili ve anlamlı olur. Seyrekleşen kaşları eski, güçlü ve gür haline döndürmek isteyenler için en doğal yöntem; kaş vitamini uygulamasıdır.

Kaş Vitamini Nedir?

Yüz ifadesini tamamlayan, daha güçlü ve anlamlı olmasını sağlayan etkenlerden biri de kaş biçimidir. Kaşların güçlü ve dolgun olması bakışların daha etkileyici olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle kaşları seyrekleşen, yanlış alım sonucu kaş küsmesi yaşayan kişiler, kaş kalemi veya kaş dolgunlaştırıcı kozmetiklerle kaşlarını yeniden şekillendirmektedir. Kullanılan bu yöntemler kalıcı olmadığı gibi sürekli tekrarlanması gerekir. Kaşlarını doğal yöntemlerle dolgunlaştırmak ve bunun kalıcı olmasını sağlamak isteyenler, kaş vitamini uygulaması yaptırarak istedikleri dolgun kaşlara kavuşabilirler.

Kaş vitamini, dermapen yardımı ile kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Bu yöntemle var olan kaş kılları daha da güçlendirilirken, küsmüş kaş kıllarının da canlandırılarak yeniden çıkması sağlanmaktadır. Kaşların tamamen doğal olarak güçlenmesi sağlayan yöntem sonunda ortaya çıkan görüntü kişinin kendi kaşlarına aittir.

Kaş Vitamini Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kaş vitamini uygulamasına, uzmanlarımız tarafından kaşlarda doldurulması gereken bölgelerin tespit edilmesiyle başlanmaktadır. Yüz şekline ve uygulanacak kişinin istediği kaş biçimine göre kaş şekli belirlenmektedir. Kaş çizimi yapıldıktan sonra cansız tüyler, ustura yöntemiyle canlandırılır. Ardından kıl köklerine dermapen yardımıyla kaş vitamini enjeksiyonu yapılır. İşlemde kullandığımız kaş vitamini serumu; içerisinde kaşın ihtiyacı olan vitaminler bulunan özel bir karışım olup tamamen doğaldır. Kişi uygulama esnasında acı ya da ağrı hissetmez.

Kaş serumu uygulamasının her bir seansı 20-30 dakika sürmektedir. Uygulamadan birkaç gün sonra etkisi görülmeye başlanacaktır. İlk seanstan 15-20 gün sonra diğer seans için uzmanımızı tekrar ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kaş vitamini uygulaması yaptırmak isteyenlerin merak ettiği “Kaş vitamini kaç seans sürer?” sorusunun cevabı ise kişiye göre değişmektedir. Uygulama kişinin ihtiyacına göre 3-6 seans arasında sürmektedir.

Tüm seanslar tamamlandığında kaş biçimlendirme yeniden yapılmaktadır. Kaş biçimlendirme yapıldıktan sonra daha gür, dolgun ve dikkat çekici kaşlara sahip olunacaktır. Ayriyeten kaş boyama veya renklendirmeye gerek kalmayacak, doğal kaş biçimi kullanılmaya başlanacaktır.

Kaş Vitamini Uygulaması Sonrası Bakım

Kaş vitamini uygulamasının tüm seansları tamamlandıktan sonra uzmanımızdan yapılması gerekenler konusunda bilgi alınması gerekir. Kaş bakımında dikkat edilmesi gerekenler mutlaka öğrenilmelidir. Bunun yanında kaş aldırırken dikkatli olmak gerekir. Yanlış kaş alımı kaşların dökülmesini ve kılların cansızlaşmasını sağlar. Gerekli görülürse, yılda bir ya da iki yılda bir kaş vitamini uygulaması tekrarlanmalıdır.