Top

Microblading İstanbul

Microblading İstanbul

Yüz formuna uygun makyaj yaparak estetik görünüm yakalamak oldukça kolay ancak her gün makyaj yapmak zorunda olmak zamanla yorucu bir hal alıyor. Hal böyle olunca kadınlar da makyaj işlemini kolaylaştıracak yöntemlerden destek alıyor. Son yılların trend yöntemi olan kalıcı makyaj yükselişini hızla sürdürüyor. Kadınlar genellikle ilk olarak kaş kontürü olarak da bilinen microblading işlemini yaptırmayı tercih ediyor. Kaşlarda yer alan boşlukların doldurularak gösterişli ve doğal kaşlara sahip olunmasını sağlayan microblading İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan, hızlı ve pratik davranmak zorunda olanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

İstanbul’da Microbladingin Adresi Bahar Arslan

3D kıl tekniği olarak da bilinen microbladingte kaşlarda yer alan boşluklara kaş kılı gibi ince çizikler çizilerek kaşın doğal görünümü korunuyor. Doğallığı koruyan bir diğer önemli nokta da seçilen boya rengi. Gerçek kaş rengiyle aynı tonda seçilen boya rengi sayesinde kaşlara işlem uygulandığını anlamak pek mümkün olmuyor. Acısız ve ağrısız yöntem olarak bilinen microblading derinin üst tabakasına uygulanmakta olup ortalama 1,5-2 yıl kalıcılığa sahip.

Microblading istanbul yaptırmak istiyor ancak hala tereddüt ediyorsanız Bahar Arslan ile mutlaka tanışmalısınız. İstanbul Nişantaşı’nda yer alan güzellik merkezinde kalıcı makyaj uygulamaları yapan Arslan, Türkiye’nin ilk PhiAcademy masterı unvanını taşıyor. Son dönemlerde güzelliğin sırrı olarak bilinen microblading İstanbul bölgesinin tartışmasız en iyi uzmanı tarafından yapıldığında yüzde yüz memnuniyet ve kusursuz bir görünüm sunuyor.