Top

PhiContour Eğitimi

PhiContour Workshop

Kalıcı makyaj bir pigmentasyon metodu olup pigmentleri nazikçe deriye işleme tekniğidir. Phicontour tekniği bu alanda sizlerin en doğru bilgiye ve en mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Eğitimden sonra sizlere Craftmaster uygulaması üzerinden 12 tane ödev verilecektir. Ödevlerin 6 tanesi eyeliner diğer 6’sı da dudak renklendirmesi için olup ödevlerin takibi masterımız tarafından gerçekleştirilecektir. Ödevlerin başarıyla tamamlanmasının ardından öğrencimiz artık Phicontour Artist ünvanını kazanır ve belgesi kendisine ulaştırılır. Sonraki 6 ay içerisinde ise Phiacademy’e en başarılı 5 çalışmanızı yollayarak akademi tarafından Royal Artıstlığe uygun görülme şansınız da olabilir.

Craftmaster üzerinden 6 ay boyunca sizlerle 7 gün 24 saat iletişimde olan eğitmenlerimiz sayesinde eğitiminiz boyunca yalnız olmayacaksınız.

Phicontour eğitimi kalıcı eyeliner ve dudak renklendirme eğitimi toplamda 3 gün sürmekte olup eğitim boyunca pratik ve teorik bilgi sizlere sunularak uygulamalar iki canlı model üzerinde gösterilecektir.

Eğitimde 3 adet kit ceşiti bulunmaktadır. Bunlar;

 

Kitteki Diğer Ürünler;

 • 1 Box Needle Cartriges
 • 5 Phicontour Pigments
 • 4 Phicontour Pencils
 • 1 Eyeliner Latex
 • 3 Lip Latex
 • 18 Skin Candy After Care Balm 10ml
 • 20 Phi Block Tonic Wipes
 • 10 Phi After Care Wipes 5/1

Phibrows Eğitimi

Phibrows türkiye microblading egitim ve phibrows masteri bahar arslan egitmenliginde gerceklestirilmektedir. egitim sureci iki gunu kapsamaktadir, ilk gun teorik bilgi odakli olup ikinci gun pratik uygulamalara gecilmektedir. bu uygulamalar canli model üzerinde ve bahar arslan mentorlügünde gerceklestirilecektir. iki gunluk egitimin sonunda  ise katilim sertifikalari verilecektir.

Egitim başlamadan once phibrows premium kit, egitim boyunca ve sonrasinda uygulama yapabilmeniz icin sizlere verilmektedir. set icerisinde yer alan urunler 80 uygulama yapmaniza yetecektir.

Egitim sonrasinda sizlere vercilecek olan 6 ay lik sure boyunca craft master uzerinden verilecek olan supervizyon destegiyle egitmanimiz bahar arslan sizlerle iletisim halinde olacaktir.

Craft master sistemi uzerinden egitimde kullanilan bilgilendirme videolarina tekrar ulasma firsati yakalayarak sormak istediginiz sorulari masteriniza iletebilirsiniz.

Craft masterda 12 adet odev bulunmaktadir. odevler ogrencinin gelisimini takip edebilmek ve phiacademy bunyesinde unvan kazandirmak adina bahar arslan tarafindan verilmektedir.

Ödevlerin basariyla sonlandirilmasinin ardindan phibrows artist unvaniyla uluslararasi gecerlilikte olan sertifikalar verilecektir.

kesin kaydiniz  on odemenizi gerceklestirdiginiz takdirde gerceklesecektir. birebir egitimlerimiz bahar arslan ile gerceklestirilecek olup sizin uygun oldugunuz tarihte yapilacaktir ve egitim bedeli 2500 eurodur.

PhiContour Eğitimi Hakkında Merak Edilenler

PhiContour Eğitimi Nedir?

PhiContour Eğitimi, eyeliner ve dudak reklendirme işlemlerini kapsamaktadır. Eğitimde, eyeliner çekme, dudak renklendirme işlemleri adım adım hem teori hem de uygulamalı olarak anlatılmaktadır. PhiContour eğitimi Bahar Arslan tarafından verilmektedir.

PhiContour Eğitimi Kaç Gün Sürüyor?

Eğitim, üç gün sürmektedir. 3 gün boyunca teorik bilgilerin verilmesinin yanı sıra iki canlı model üzerinde uygulama da yapılmaktadır. Bunun ardından Craft Master uygulaması üzerinden 6 aylık online eğitim süresi başlamaktadır.

PhiContour Eğitim İçeriğinde Neler Bulunuyor?

PhiContour eğitimine başlamadan önce satın aldığınız eğitim kiti size teslim edilmektedir. Eğitimin ilk günü teorik bilgiler anlatılmaktadır. Yüz şekli belirleme, dudak renklendirme çeşitleri, dudak tipine göre nasıl bir işlem yapılacağı, dudak rengi belirleme, göz şekli belirleme, kalıcı eyeliner çeşitleri, makinelerin nasıl kullanıldığı gibi önemli bilgiler aktarılmaktadır.

İkinci ve üçüncü gün, lateks üzerinde ve iki canlı manken üzerinde uygulama yapılmaktadır. eğitmenimiz Bahar Arslan, uygulama esnasında dikkat edilmesi gerekenleri, boya ve iğnelerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi vermektedir.

Uygulamalı eğitim sonrasında 6 aylık online eğitim süreci başlamaktadır. Eğitime katılanlar, telefonuna PhiAcademy’nin, Craft Master Pro Learning eğitim uygulamasını indirmektedir.

Craft Master Pro Learning Uygulamasında Neler Yer Alıyor?

Craft Master uygulamasında, eğitim videoları bulunmaktadır. Uygulamada ayrıca 6’sı dudak renklendirme, 6’sı eyeliner olmak üzere toplam 12 ödev bulunmaktadır. 6 aylık online eğitim sürecinde videoları izleyerek, ödevleri tamamlamak gerekmektedir.

Ödev takibini masterımız Bahar Arslan yapmaktadır. Ödevleri tamamlarken zorluk çekildiğinde, fikir almak istenildiğinde uygulama üzerinden masterımız Bahar Arslan ile 7/24 iletişime geçilebilir.

Ödevlerin tamamı başarıyla tamamlandığında Phicontour Artist unvanı kazanılmaktadır. Eğitim tamamlandıktan sonra 6 ay içerisinde PhiAcacdemy’e en başarılı 5 çalışmanızı yollayarak Royal Artist olmak için başvuru yapabilirsiniz.

PhiContour Eğitim Kiti İçeriğinde Neler Var?

PhiContour eğitiminde 3 farklı eğitim kiti bulunmaktadır. Bunlar;

 • Basic Kit
 • Artist Makineli Kit
 • Master Makineli Kit

Her bir kitte standart bulunan ürünler ise şunlardır;

 • 5 x Phicontour Pigments
 • 4 x Phicontour Pencils
 • 1 x Eyeliner Latex
 • 3 x Lip Latex
 • 18 x Skin Candy After Care Balm 10ml
 • 20 x Phi Block Tonic Wipes
 • 10 x Phi After Care Wipes 5/1

PhiContour Eğitimi Sonunda Sertifika Alabiliyor muyum?

3 günlük grup eğitimi tamamlandığında katılım sertifikası almaya hak kazanılmaktadır. PhiContour Artist sertifikası almak içinse 6 aylık online eğitimin ve ödevlerin başarıyla tamamlanması gerekmektedir. Ödevleri başarıyla tamamlandığınızda uluslararası alanda geçerli olan PhiConotur Artist sertifikanız, tarafınıza kargo ile gönderilecektir.

PhiContour Eğitim Fiyatı Nedir?

PhiContour Eğitimi fiyatı aldığınız eğitim kiti içeriklerine göre değişmektedir.