Top

PhiRemoval Eğitimi

PhiRemoval Workshop

Phiremoval işlemi kısaca, yanlış yapılmış olan kalıcı makyaj uygulamasını güvenilir yollarla silme işlemine denir. Phiremoval işlemi sayesinde hatalı uygulama cilde hiçbir zarar vermeden ve acı duymadan ciltten çıkarılır. Cilde zarar vermemek için de mineral ve asitler kullanılır. Mineral asit ile o bölgeye masaj yapılarak derinin altına nüfuz etmesi sağlanır ve boya pigmentleri yüzeye çıkarılır. Deri altındaki boya 48 saat boyunca akmaya devam eder. ardından kabuklaşmaya başlayan bölge iz bırakmadan tamamen iyileşir.

Eğitim toplamda 1 gün sürmektedir. Egitimde kullanılması ve daha sonrasında işlem yapılabilmesi için her öğrenciye bir adet kit verilmektedir. Eğitimin bir günü içerisinde yarım gün teorik bilgi verildikten sonra diğer yarısında canlı model üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Her öğrenci canlı model üzerinde bir PhiRemoval işlemi uygulayacaktır.

Eğitimi başarıyla tamamlanması sonucunda herkese katılım belgesi verilecektir. Sonrasında ise Craft Master adlı sisteme toplamda 12 adet ödev yüklenecektir. Uzmanlarımızın takibinde 6 ay içerisinde ödevlerin tamamlanması doğrultusunda PhiRemoval Artist olmaya hak kazanacaklardır.

PhiRemoval Eğitimi Hakkında Merak Edilenler

PhiRemoval Eğitimi Nedir?

PhiRemoval işlemi, yanlış uygulanan kalıcı makyaj uygulamalarının güvenli yollarla silinmesidir. PhiRemoval Eğitiminde, kalıcı makyaj uygulamalarının cilde zarar vermeden nasıl silineceği anlatılmaktadır. Eğitim sonunda PhiRemoval Artist sertifikası verilmektedir.

PhiRemoval Eğitimi Kaç Gün Sürüyor?

PhiRemoval Eğitimi 1 gün grup eğitimi ve sonrasında 6 aylık online eğitimden oluşmaktadır.

PhiRemoval Eğitim İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Bir gün süren grup eğitiminde öncelikte eğitim esnasında kullanılacak PhiRemoval Eğitim Kiti verilmektedir. Eğitimde yarım gün teorik anlatım yapıldıktan sonra uygulamaya geçilmektedir. Her kursiyer, masterımız Bahar Arslan ile birlikte bir canlı model üzerinde PhiRemoval işlemi uygulayacaktır. Gün sonunda kursiyerlere katılım sertifikası verilmektedir.

Eğitimin ardından 6 aylık online süreç başlamaktadır. Kursiyerler telefonuna Craft Master Pro Learning uygulamasını indirmektedir.

Craft Master Pro Learning Uygulamasında Neler Bulunuyor?

Craft Master uygulamasında PhiRemoval eğitim videoları bulunmaktadır. Bunun yanında 12 adet ödev de yer almaktadır. Ödevleriniz masterımız Bahar Arslan tarafından kontrol edilmektedir. Bahar Arslan yapılan hataları ve olması gerekeni ayrıntılı şekilde anlatmaktadır.

PhiRemoval artist olabilmek için tüm ödevlerin tamamlanması ve uzmanlarımız tarafından onaylanması gerekmektedir.

PhiRemoval Eğitimi Sonunda Sertifika Alabiliyor muyum?

Bir günlük grup eğitimi sonunda katılım sertifikası verilmektedir.  PhiRemoval Artist sertifikası alabilmek için 6 aylık online eğitimi ve ödevleri bitirmeniz gerekmektedir. Ödevleri başarıyla tamamladığınızda PhiRemoval Artist sertifikası almaya kazanılmaktadır. Sertifikanız kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.