Top

PhiRemoval

İşlem Süresi 1 Saat

2-6 Seans

Fiyat : 400 TL

Removal (Silme) Hakkında Merak Edilenler

PhiRemoval Nedir?

Dudak, kaş, kirpik bölgelerine yanlış uygulanmış kalıcı makyaj işlemlerinin temizleme yöntemine Phiremoval denir. Phiremoval işlemi sayesinde hatalı uygulama cilde zarar vermeden acısız şekilde temizlenmektedir. Kullanılan boyaları ciltten çıkarmak için mineral ve asitler kullanılmaktadır. Mineral ve asitler, işlemin uygulanacağı bölgeye enjekte edilerek derinin altına nüfuz etmesi sağlanmaktadır. Bu sayede boya pigmentleri yüzeye çıkmaktadır. Deri altındaki boya 48 saat boyunca akmaya devam eder. Ardından işlem yapılan bölge kabuklaşmaya başlar ve tamamen iyileşir.

Phiremoval Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyaj silme işlemi kalıcı makyaj yapma ile benzer bir uygulamadır. Makyaj yaparken deri altına işlenen boyanın yerini kalıcı makyaj silme solüsyonu almaktadır.

Uygulamaya başlamadan önce işlem yapılacak bölge temizlenir ve anestezi kremi ile uyuşturulmaktadır. Uygulamada kullanılan makine ile solüsyon deri altına işlenir. İşlem sırasında deri altına verilen solüsyonun etkili olması için masaj yapılır. İşlem esnasında boya yavaş yavaş akmaya başlayacaktır. Seansın etkileri 48 saat boyunca devam edecektir.

Phiremoval işlemi tek seans sürer ancak işlemin yapıldığı deri katmanı bilinmiyorsa cilde zarar vermemek için solüsyon yavaş yavaş deri altına verilmektedir. Bu nedenle boya yoğunluğuna ve işlemin uygulandığı derinliğe göre seans sayısı artabilmektedir. Silme işlemi uygulandıktan sonra boya deri üzerine çıkıp kabuklanma yapacaktır. Kabuklanma geçtikten sonra iz kalmadan doğal görünüme kavuşulmaktadır.

Phiremoval Kimlere Yapılır?

Phiremoval, kalıcı kaş kontürü, dudak renklendirme, kalıcı eyeliner gibi kalıcı makyaj işlemi yaptırıp uygulamadan memnun kalmayan herkese uygulanabilir. Kalıcı makyajdan sıkılanlar, doğal görünümüne dönmek isteyenler de Phiremoval işlemini tercih edebilirler.

Phiremoval Uygulamasının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hatalı kalıcı makyaj uygulaması sonrasında boyanın kendiliğinden akması çok uzun zaman alacaktır. Bu süreci kısaltmak isteyenler için Phiremoval büyük kolaylık sağlamaktadır. Kalıcı makyajı temizlerken cilde zarar vermemek de önemli bir konudur. Phiremoval işleminde kullanılan solüsyon cilde zarar vermemektedir. Bu sayede uygulandıktan sonra kişiler, normal hayatlarına hemen dönebilirler.

Phiremoval Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Ağrısız ve acısız bir işlem olan Phiremoval işlemi sonrasında uzmanımız uygulama yapılan bölgeyi temizleyip bakımını yapacaktır. Sonrasında kişi normal hayatına dönebilir ancak üç gün boyunca uygulama yapılan bölge su ile temas ettirmemeye özen göstermelidir.  Cilt, kabuklanma dışında herhangi bir tepki verirse uzmanımıza ulaşmanız gerekmektedir.